evden eve turizm frigorifik atmbilgisayar işyeri-fabrika depolama
Herşey Zamanında!

Depolama

Depolama Hizmetleri:

Nakliye şirketimiz depolama işlerinde de aradığınız kalitede hizmet vermektedir. Nakil yanı sıra eşyanız A dan – Z ye paketlenerek, şirketimize ait depolarda, yapılan anlaşma sonucunda, istenilen süre içerisinde kalabilir.
Depolarımız her türlü güvenlik önlemleri ile donatılmış ve her türlü eşyayı uzun süre koruyabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca nem ve rutubetten arındırılmıştır.Gözünüzün arkada kalmadan eşyalarınızın uzun süre muhafaza edilebilecegi şekilde dizayn edilmiş özel depolarımız tüm imkanlarıyla hizmetinize açıktır.Eşyalarınız özel olarak ambalajlandıgı için her hangi bir şekilde su ile temas ederek bozulması ve nemden etkilenerek tahrip olması mumkun değildir.Bizim depolarımız sizin kasanız gibidir siz istemediğiniz sürece hiçbir eşyanız herhangi bir şekılde depolarımızdan cıkarılmaz.

Ambalajlama Hizmetleri:
Ambalajlarımız Avrupa standartlarına uygun olarak, her türlü eşyanın darbe ve zedelenmesine izin vermeyecek şekilde yapılmaktadır. Kullanılan ambalaj malzemelerimiz hepsi 1. sınıftır. Başlıca ambalaj malzemelerimiz:
Havalı naylon,beyaz kağıtlı havalı naylon, oluklu mukavva, battaniye, beyaz kağıt , karton, eşya hacmine göre kutular vs... Eşyalarınız buşekilde kaplandıgı sürece herhangi bir şekilde deforme olmaz ve aldıgı herhangi bir darbede hasar görmez.
Kullandıgımız tüm ürünler Avrupa standardındadır. Ambalajlanan urunlerinizde meydana gelebılecek herhangi bir hasar bektaş naklıyat tarafından temin edilecektir .
Gözünüz arkada kalmasın çünkü biz işimizi en iyi şekilde yapıyoruz.
 
Copyright © 2007 Flarmo

Nakliyat Telefon Ulaşım Rehberi