evden eve turizm frigorifik atmbilgisayar işyeri-fabrika depolama
Herşey Zamanında!
Bize sadece taşıma isteğinizi iletiniz. Konusunda Uzman eksperimizle, değerli eşyalarınızın en iyi şekilde nasıl taşınacağını ve hangi yolla sevk edileceğini size bildirirelim.
Eşyalarınızın komple sökülüp, paketlenmesi, sigortalı, güvenilir şekilde nakliyesi.. Taşınacak evinize istiyeceğiniz expertiz elemanımız evinizde taşınacak bütün eşyaları görmeli, Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın,eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli
olan malzemenin belirlenmesidir. Bütün mobilyalar özel olarak ambalajlanır. Kullanılan ambalaj malzemelerimiz hepsi 1. sınıftır. Başlıca ambalaj malzemelerimiz: Havalı naylon,beyaz kağıtlı havalı naylon, oluklu mukavva, battaniye, beyaz kağıt, karton, eşya hacmine göre kutular vs... Ambalajlı olarak kamyona yüklenir.Taşınılacak yeni adreste de merdivenlerden ambalajlı olarak çıkarılır. Yerleşmesi gereken odalara yerleştirildikten sonra ambalajlar sökülüp alınır.


PAKETLEME:
Sizin için özel anlam tasıyan eşyalar (antika değeri olan, kırılabilecek eşyalari değerli resimler v.b.) Özel kaydedilir. Bunların taşımasında duruma göre özel araç tahsis edilir. Evden eve nakliyatın en önemli konusu iyi paketlemedir.Özenli yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile eşyalar hasar görmeden taşınacaktır. Paketlenmesi yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre karton kutular kullanılmaktadır.

 
Copyright © 2007 Flarmo

Nakliyat Telefon Ulaşım Rehberi