EVDEN EVE TAŞIMACILIK

1964’ten bu yana yaptığımız evden eve taşımacılıkta bizim için en önemli prensip, sizin oturup keyfinize bakmanızdır.

Bize taşınma isteğinizi ilettikten sonra konusunda uzman eksperimizle, eşyalarınızın en iyi şekilde nasıl taşınacağını ve hangi yolla sevk edileceğini size bildireceğiz.

Elemanımız evinizde taşınacak bütün eşyaları görmelidir. Bu tespitteki amaç, işte kullanılacak aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemelerin belirlenmesidir. 

Daha sonra, eşyalarınızın komple sökülüp paketlenmesi, sigortalı, güvenilir şekilde nakliyesini sağlayacağız. Bütün mobilyalar özel olarak ambalajlanır. Kullanılan ambalaj malzemelerimizin hepsi birinci sınıftır. 

Havalı naylon, beyaz kağıtlı havalı naylon, oluklu mukavva, battaniye, beyaz kağıt, karton, eşya hacmine göre kutular gibi malzemeler kullanıyoruz.

Sizin için özel anlam taşıyan eşyalar (antika değeri olan, kırılabilecek değerli resimler) özel olarak kaydedilir. Bunların taşımasında duruma göre özel araç tahsis edilir. Evden eve nakliyatın en önemli konusu iyi paketlemedir. Özenli yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile eşyalar hasar görmeden taşınacaktır. Paketlenmesi yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre karton kutular kullanılmaktadır.

Eşyalarınız daha sonra ambalajlı olarak kamyona yüklenir. Taşınılacak yeni adreste de merdivenlerden ambalajlı olarak çıkarılır. Her eşya yerleşmesi gereken odaya yerleştirilir.