SOĞUK HAVA VE
GIDA TAŞIMACILIĞI

Çırağan Sarayı, Red Bull, Pelit Çikolata, Günaydın Et, Ritz-Carlton ve Golden Buz gibi şirketler, gıda ve soğuk hava taşımacılığında Bektaş Nakliyat’a güveniyor.

-30 dereceye kadar ulaşabilen Thermo King soğutucularla dondurulmuş gıda, kuru gıda ve ilaçların, istenilen yere zamanında ve bozulmadan ulaştırılması sağlanır.

Ayrıca araçlarımızda 3000 kilogram ağırlık kapasiteli hidrolik kaldıraçları vardır. Araçlarımız 5-30 ton ağırlığında yük taşıma kapasitesine sahiptir. 

Frigorifik araçlarımızın verdiği hizmetler:

1. Dondurulmuş ve kuru gıdalar,
2. İlaç ve ham maddeleri,
3. Oteller arası catering servis nakli.

Şehir içi ve şehirler arası temiz ve güvenli hizmet verilmektedir.

Nakliye şirketimiz depolama işlerinde de aradığınız kalitede hizmet vermektedir. Nakil yanı sıra eşyanız paketlenerek, şirketimize ait depolarda, yapılan anlaşma sonucunda, istenilen süre içerisinde kalabilir.

Ambalajlarımız Avrupa standartlarına uygun olarak her türlü eşyanın darbe ve zedelenmesine izin vermeden yapılmaktadır. Kullanılan ambalaj malzemelerimiz hepsi birinci sınıftır. Başlıca ambalaj malzemelerimiz:
havalı naylon, beyaz kağıtlı havalı naylon, oluklu mukavva, beyaz kağıt, karton, eşya hacmine göre kutulardır.

Yapmanız gereken sadece bize ulaşmak ve taşınacak eşyayı veya gıdayı, ne zaman ve nerede olması gerektiğini söylemektir. Geriye kalan kısmını konusunda uzman ekiplerimizle biz en iyi şekilde yapacağız. Unutmayınız ki işimizi 1964 yılından bu yana edindiğimiz deneyimlerle yapmaktayız.