evden eve turizm frigorifik atmbilgisayar işyeri-fabrika depolama
Herşey Zamanında!

Frigorifik Taşımacılık

Gıda Maddeleri Taşımacılığı (Frigorifik):
Şirketimizin frigorifik taşımacılık araçları tam 1 filo olup, dondurulmuş gıda, kuru gıda ve ilaçların Thermo King soğutucular güvencesiyle, istenilen yere, zamanında ve bozulmadan ulaştırılması sağlanır.
Ayrıca araçlarımızda 3000 ağırlık kapasiteli hidrolik kaldıraçlarımız vardır.Aaraçlarımız 5 ila 30 tona kadar yük tasıma kapasitesine sahiptir. Frigorifik araçlarımızın verdiği hizmetler:

1. Dondurulmuş ve kuru gıdalar,
2. İlaç ve ham maddeleri ,
3. Oteller arası catring servis naklidir.
Şehir içi ve şehirler arası temiz ve güvenli hizmet verilmektedir
a)firigorifik Depolama Hizmetleri:
Nakliye şirketimiz depolama işlerinde de aradığınız kalitede hizmet vermektedir. Nakil yanı sıra eşyanız A dan – Z ye paketlenerek, şirketimize ait depolarda, yapılan anlaşma sonucunda, istenilen süre içerisinde kalabilir.
Depolarımız her türlü güvenlik önlemleri ile donatılmış ve her türlü eşyayı uzun süre koruyabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca nem ve rutubetten arındırılmıştır.
b)firigorifik Ambalajlama Hizmetleri:
Ambalajlarımız Avrupa standartlarına uygun olarak, her türlü eşyanın darbe ve zedelenmesine izin vermeden yapılmaktadır. Kullanılan ambalaj malzemelerimiz hepsi 1. sınıftır. Başlıca ambalaj malzemelerimiz:
Havalı naylon,beyaz kağıtlı havalı naylon, oluklu mukavva, beyaz kağıt, karton, eşya hacmine göre kutular vs...

Tüm nakil işlemlerinde oldugu gibi firigorifik taşımada da işimizi en iyi şekilde ve sorumlulugumuzun bilincinde olarak yapmaktayız.Yapmanız gereken sadece bize ulaşmak ve tasınacak esyayı veya gıdayı nezam ve nerede olması gerektiğini söylemektir geriye kalan kısmını konusunda uzman ekiplerimizle biz en iyi şekilde tasımaktayıız . Unutmayınızki işimizi 1964 yılından buyana edindiğimiz deneyimlerle yapmaktayız.

 
 
Copyright © 2007 Flarmo

Nakliyat Telefon Ulaşım Rehberi